CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - woj. Lubelskie

Dodano:2018-03-16
Miejsce: woj. Lubelskie

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:535050928

Kucharz - praca w Radomiu

Poszukujemy pracowników na stanowisko: KUCHARZ
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Restauracja w Radomiu
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: odpowiedzialność za utrzymanie obsługi gastronomicznej na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły i estetykę serwowanych dań, kontrola jakości serwowanych potraw, kreacja menu z uwzględnieniem sezonowości i trendów kulinarnych

Wymagane kwalifikacje:
- min 1 rok doświadczenia na tym stanowisku – możliwość przyuczenia
- wykształcenie kierunkowe
- znajomość procesów technologicznych oraz przepisów związanych z obrotem żywnością
- dyspozycyjność
- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy stabilne zatrudnienie.
Zapewnione wyżywienie: 1 posiłek dziennie. Możliwe zakwaterowanie.
WYNAGRODZENIE: 12-18 zł/h
Nadgodziny dodatkowo płatne.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol