CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - Polska

Dodano:2018-03-18
Cena: 1 zł
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Praca zdalna ONLINE | Reklama | Dodatkowa - Stała

Na zlecenie firmy zewnętrznej poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych w INTERNECIE.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY NIE JEST WYMAGANE - Uczymy od PODSTAW .

Wymagania niezbędne:

- minimum 18 lat
- motywacja do pracy i osiągania wysokich zarobków
- dostęp do internetu
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

- elastyczny grafik.
- niezbędne narzędzia do pracy
- szkolenia
- wysokie wynagrodzenie
- pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych
- nadzorowanie poprawności działania reklamowych witryn internetowych

Oferowana praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym !

Dla najbardziej AKTYWNYCH współpracowników przewidujemy wszelkie BONUSY oraz DODATKI !

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie krótkiej wiadomości pod adres : praca@zarabiam-online.pl

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol