CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - Polska

Dodano:2018-06-19
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:570901913

PIEKARZ - PRACA W BELGII

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PIEKARZ

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:
- praca w piekarni i wszelkie prace z tym związane

Wymagania:
- gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
- gotowość do pracy na zmianach nocnych
- doświadczenie w pracy jako piekarz
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie
- nadgodziny płatne extra
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawce
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Belgii

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń 731901913 lub wyślij SMS z adresem mailowym - wyślemy szczegóły!

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol